Onze elektrische deelauto, hoe staat het daarmee?

door | 19 sep 2022 | Geen categorie

De elektrische deelauto staat alweer een paar maanden in ons dorp, voorlopig nog op de parkeerplaats bij De Steen, omdat…

De elektrische deelauto staat alweer een paar maanden in ons dorp, voorlopig nog op de parkeerplaats bij De Steen, omdat de eigen laadpaal aan de Steenwijkerweg vertraging oploopt. Een groep van circa dertig bewoners heeft zich enthousiast aangemeld om de auto te gaan gebruiken. Groot gelijk, want het is een mooi aanbod. Het abonnement voor iedereen uit Willemsoord en omgeving is twee jaar gratis. De kosten voor het gebruik vallen enorm mee.  Dus probeer het een keer uit.

Inzicht in gebruik
We hebben het idee dat de auto nog niet veel gebruikt wordt. Om daar meer inzicht in te krijgen, gaan we de komende tijd de mensen die zich destijds hebben aangemeld benaderen met een aantal vragen. Zodat meer duidelijk wordt waarom ze de auto wel of niet gebruiken en wat er anders kan.

Wil je ook gebruiker worden, meld je aan via onze website: duurzaamwillemsoord.nl.

Gerelateerde berichten